Březen 2009

Nové věci

28. března 2009 v 12:48 | Hlodavec |  Aktuality
Ahojky,jak už jsem psala je to asi 14 dní kdy jsem byly s kamí nakupovat.Samozřejmě jsme nevynechaly zvěrimex =D Taky jsem neodolala a utratila 150 !!! =D No ale myslím si,že výsledek stojí za to.

Koupila jsem:Napáječku,protože Miki tu starou rozkousal.
Minerální kámen: Nějak se vypařil...prostě jsem ho nemohla najít =D
Dropsy Jogurtové: Ani přestava,že už doma mám 3 druhy mě nezastavila abych koupila čtvrtej druh =D
Hračka sýr:Křečkům se to moc líbí tam pořád prolízají..=)
2 krát zrní ale smíchala jsem jim ho a musím říct moc jim chutná =D

Ferdíček v heřmánku

24. března 2009 v 19:36 | Hlodavec |  Aktuality
Ahoj,jak jsem říkala budu sem dávat postupně fotky z léta,protože si myslím,že stojí za zveřejnění. Jsou už fakticky starý žije jenom Miki!Amálka ani Ferdík ne,ale jak jsem říkala myslím,že je jich škoda abych je nezveřejnila!!!

Tady jsou fotenky z léta: Ferda v heřmánku!!!Jsou fakt pěkný myslím si,že jsem se o tom taky na blogu nezmiňovala,ale fakt mu to pomohlo takže určitě vyzkoušejte!!! Hodně mě štve,že na to 2 měsíce zemřel,taky tam můžete vidět jak byl strašně hubený =(...dost keců.....jdem na to!!!

Škoda,že už nežije jak říkám byl jedinečnej =(

Taky ho už nějak nebavilo tak utíkal..jinak taky jde (teda aspoň podle mého ) vidět jak byl hubenej!!!

Taky pěkná fotenka...pro dnešek už poslední!!!

Info

22. března 2009 v 19:59 | Hlodavec |  Aktuality
Ahojky..bude se pracovat na novém dessu zítra dám do PC fotky a dessingérka Bella vyrobí dess!!!Bude to jarní dess takovej kterej bude doslova na blogu svítit.Myslím,že se povede...no nvm co bych ještě měla napsat ale,že nvm kdy se tu oběví asík příští týden nvm fakt nvm...

Jo jinak dala jsem tu anketku jaké jméno se vám nejvíce líbí (pro psa) tak hlasujte.Zatim pp taky bude přes týden hodně článku tak se máte na co těšit!!!Jo a ještě ty jména jsem nevymyslela já abyste si nemysleli,protože nvm jak vám ale mě se zdaj dost ujetý....ale hrozně pěkný!!!

Domon@.

20. března 2009 v 17:08 | Hlodavec |  Webmiss
Ahojky...soráč ,že jsem sem dlouho nenapsala ale škola....atd xD No dneska jsem si barvila hlavu na kaštanovo..drsný :D Foto dám mno...překvapivě dobrá naladu co ? neřešte!!

No taky jsem našla nějaké fotky z léta (s Hryzalkou) tak sem dám nvm jestli přímo snáma to asík ne ale s křečkama jo to jo.Taky mám strach aby mi někdo fotky neokopíroval takže jsem si vymyslela takový název na fotky dá se to říct ne? Je to trošku divnej název ale "Domča" to je moje přezdívka, a na fotky se nehodí.

Příklad:
Líbí? Teď se fotky budou jmenovat Domon@. Taky budu mít v červnu novej foťák takže jsi založím galerii nejenom křečků,ale i jiných zvířat i přírody :)

...o fous

16. března 2009 v 8:00 | Hlodavec |  Aktuality u křečků
Takže tohle bylo o kousíček...

Jak jsem vám nedávno psala Křupka utekla!!!Tímto teprve začalo Křupce se utíkání nějak zalíbilo!!!!Takže:Jako vždy jdu krmit křečky jako poslední dám Křupce.Zavolám na ni a podívám se pod domeček nikde nikdo kde je?

Chci v tom mít jasno!!!

12. března 2009 v 18:19 | Hlodavec |  hodnocení
Ahojky,mám skvělou náladu mám super partu prostě husťárna....mno znáte,ne? =D

Takže teď tohle mě dost dost naštvalo ale na náladě neubralo!!! :D

Takže dneska jsem se nějak nemohla dostat na blog,tak jsme si řekla,že půjdu k Hvězdičce ta mě nemá v SB!!!Řekla jsem si co to třeba Ráďn taky nic!!!!Tak se podíváme k Belle nic!!!Takže lidičky kdo chce být mím SB zapiš se:

Jméno:
Blog:
Chceš být mím SB?:

Klidně i ty kteří chtějí být mím SB už delší dobu !!!

Čas máte do 15.3.09!!!

Páčko!!!

Fotky umělecké?

6. března 2009 v 19:38 | Hlodavec |  Aktuality
Ahojky bude tu teď hodně fotek křečků,jejich nových věcí,klecí prostě hodně fotek =D Teď ještě musim něco dofotit a potom sem dám ju?No takže jestli se to dá nazvat umělecký fotky =D No něco mezi tim....dneska jsem nakoupila minerální kámen,napáječku,zrní,dropsy (jogurtový),hračku (sýr ve tvaru prolízačky...určitě nafotím takže se těšte =D zatim pp dnesku jdu ke kamí spát ona zejtra u nás no jdem na noční stezku městem a ještě no víte co se dělá když spíte u kámošky čučí na filmy a tak =D tak ppp