Srpen 2009

Né..BOŽE!

31. srpna 2009 v 15:00 | Hlodavec |  Aktuality
Ahoj,achjo je to taky :( Všechno je v háji přichází ta nemilovaná škola..ale proč? Sice se mi do školy celkem chce ..to jo..ale co můj blog? Nastupuju do 6.třídy to už dá celkem zabrat takže..nechci mít špatný známky. Zítra musím vstát celkem brzo tak v půl sedmý do školy ve čtvr, musím ty nejlepší místa zabrat :D Budu nosit ty brejle :D Ale musím si sednou jako dozadu:D Si sedat jako nějak šprt do předu na dozor učitelky..tě bůch..žádný takový..hupky dupky do zadu žádné problémy :D Jo jinak díky za tu návštěvku asi těma článkama ale stejně v září bude všechno jinak...docela krutý.. mno.. No já jdu musim jít spát brzo ikdyž je teprv tři :D

Končí a to NADOBRO!
<![CDATA[//><!]]>

Křupka a její koupeniny

30. srpna 2009 v 14:00 | Hlodavec |  Aktuality u křečků
Mno,ne tak doslova:D Křupka měla koupeniny teď nikdy koncem srpna.Já jsem to neslavila schválně,protože ani ne před měsícem slavil Mikouš kopeniny a koupila jsem až moc zrní koupila jsem 3 kg což mějí na celou zimu :D No potom ještě kousátka a dropsy no takže ono toho bylo dost :D Z toho jsem ještě nic nepoužila. A dort měli taky byla to velká porce a půlku jsem ještě vyhodila. No takže jsem to neslavila protože jsem to oslavila vlastně dá se říct s Mikim. No chápete mě,ne? Proč to slavit dvakrát když už jsem to oslavila :D Mno ale vlastně Křupce je jeden rok!! Já tomu nemůžu uvěřit vždyť jí mám tak málo.. Njn ale všichni stárnou..

PROTO KŘUPCE PŘECU VŠECHNO NEJ
AŤ JE S NÁMI DALŠÍ ROK!

Jinak fotky jsem měla z Mikiho oslavy ale budiž dám je sem znovu :D střeštěnej nápad :D

Zítra další článek :)

Kde nakupovat?

28. srpna 2009 v 10:32 | Hlodavec |  Zacházení
Výběr místa vhodného k nákupu křečíka zavisí především na vybraném druhu. Křečíka džungarského koupíte ve většině specializovaných obchodů. Křečíka Roborovského a křečíka Campbellova najdete jen málodky v prodejnách,spíše u milovníků těchto druhů.Zbarvení křečíka,kterého si přinesete domů,nebude záviset jen na vašem rozhodnutí,ale též na nabídce. V obchodem se často prodávají křečíci se zbarvením aguti,protože tento typ zbarvení se vyskytuje nejčastěji. Pokud hledáte zvláštní nebo málo se vyskytující zbarvení,jaké mají například žlutý křečík Campbellův nebo strakatý křečík Džungarský,budete se muset většinou poohlédnout po chovateli,který se na takové zbarvení specializuje.Místní nebo národní sdružení chovatelů malých hlodavců vám může při tomto hledání poradit.Ceny křečíků jsou navíc velice rozdílné.Někteří majitelé dávají křečíky občas i zdarma,zatímco opravdový chovatel může za zvíře se zvláštním nebo s novým zbarvením požadovat i velmi vysokou částku. Tip pro vás: Během výstav chovatelé často prodávají i cenná zvířata za přijatelné ceny.KOPÍRAVAT POUZE ZE ZDROJEM.ZDROJ JE MOJE KNIHA! WWW.HLOD-VEC1.BLOG.CZHm..

28. srpna 2009 v 10:10 | Hlodavec |  Webmiss
Ahoj,tak jsem nějak neměla čas napsat. Včera jsme byla na brejlích a na rovnátkách.No rovnátka byly super tam se to rovná.Ale brejle.Prvně jsme skejsly aspoň na hodinu u očního ikdyž jsme byly objednaní.A potom ještě v optice :D Říkala jsem když jsem se setkala s Hryzalkou (ona nosí brejle) bylo to před rokem),že já nikdy ale vůbec nikdy nemůžu nosit brejle,taky po kom,že jo no :D Ale asi na každýho dojde,mno :D Takže je v pátek už budu mít :D Potom jsem dám foto. Jinak chci vám ještě napsat (ale to až zítra) o Křupčiných koupeninách.Jinak potom asi článek v pondělí či v neděli a potom ještě v uterý.Jinak křečci se mají dobře a já koneckonců taky..

Návštěvka

25. srpna 2009 v 21:08 | Hlodavec |  Návštěvnost
Ok,návštěvnost se zvedá. No ( ťuk,ťuk) Zvedla se na stovku což je uspěch po padesáti ,ale.. stejně chtělo by to více co? No komentáře píšete což je dobře. Ale po prádninách to bude horší nebo lepší? Nad tím dumám snad dva dny :D Uvidíme, ale stejně asi chápu,že si ještě užíváte prázdnin a nekejsnete na blogu.. Hlavně,že budete aspoň trocho chodit po prádninách na můj blog a psát ty komenty čí články,to jako doufám :D
Křupka dnes na zahradě.Promintě fotka ve velmi špatné kvalitě.Jinak přece jenom článek viďte? Jo jinak desing bude asi ve čtvrtek podle toho jak to Bellča,stihne.A rozcesníky,zítra nvm.

Bloček..

24. srpna 2009 v 20:02 | Hlodavec |  Aktuality
Ok.. konečně je po prázdninách (bože :D) a můžu dělat rekonstrukci blogu..takže od středy to vypukne velká rekonstrukce články nečekejte jenom ty rozcesníkový :D a blog po prádninách bude fungovat snad líp? nvm..

Mourek

24. srpna 2009 v 7:06 | Hlodavec |  Webmiss
Ahoj,čistě se opíčím po Frýdě píšu o své kočičce.O kocourovi!

Mourek je náš "dobře rostlý" kocour. Mourka chováme venku a tím pádem je kocour venkovní.Mourek je strašnej žrout. Vždy v v létě je hubený na podzim začíná nebírat a je tukově obalení až moc. Je i dost vyčůraný.Když hlad nemá skoro si tě nevšímá leží prostě nic.Ale jakmile má hlad hned se ti mazlivě otírá o nohy a mňouká. Byl to až do nedávna tulák. Potom jsme jen slyšeli stížnosti naší paní sousedky,že jim vypouší nějaké pachy všude po jejich zahradě. (Má totiž kočky). No a samozřejmě si stěžovala atd :( A tak nás i potom přes naše ujištění,že to zařídíme ,objednala na "zdarma kastraci". No tak jsme ho nechali vykastrovat.Jsem i za to ráda Mourek je celý den doma a vůbec nikam nechodí.No domácák :D

Já s Mourkem (starší fotenka).
Mourek nikdy nebyl nemocný.Je fakt ,že měl blechy červy atd :) Ale tyhle problémy jsme odstranily.Jinak žádný svrab či jiné nepříjemnosti.Jinak je to strašně hodná kočička snad nikdy mě naškrábl či nekousl.Není to ani žádný hyperaktiv kliďas co ho nic nerozhodí.

Klec?

15. srpna 2009 v 20:57 | Hlodavec |  Aktuality
Ahoj píšu značně narychlo x) No dostala jsem se k tomu,že jsem slavila Mikiho koupeniny.Docela dost jsem i fotila ikdyž máme rozbitý foťák...Hned jsem to dala do PC..a půlku jsem jsem smazala.No byla to zrovna ta "lepší půlka" no nedá se nic dělat stalo se.Ale mrzí mě to byly to vcelku hezký fotenky.No tak jsem si řekla,že jsem dám tedy tu druhou polovinu jenže co se nestalo.Dřív než jsem to na blog stačila dát oznámil mi taťka,že dědovi bylo špatně a,že ho odvezli do nemocnice.No asi si říkáte no špatně,ale za sebou má jeden infakt a bajpas (operace srdce). No leží stále v nemocnici má zvíšené enzimy v krvi.Pojede asi na pročištění tepen do Č.Budějovic a bude to dobré.. No takže asi chápete,že jsem neměla náladu žádné fotky dávat na blog. No dneska už jsem stou náladou sice víše ale nemám nějak chuť.Tak vám chci jen napsat nebo spíše poprosit o radu..

Jelikož jsem někdy na konci července psala článek,že bych si přála křečíka džungarského a s ním aby Křupka měla mláďátka.Zatím jsem na to nějak nespěchala..No ale jelikož v J.Hradce otevřeli v Hypernově novej zvěrimex tak jsem si řekla,že ho samozřejmě,jak jinak :D zkouknu. Byla jsem se podívat na zvířátka.No křečky tam něměli.Potom jsem se šla podívat na krmení.Bylo tak sice levné krmení či nějaké dropsi jenže já už toho měla doma dost.Najednou nademnou něco strašlivě no jak bych to řekla prsklo,zamluvilo. Strašně jsem se lekla,že jsem málem spadla do akvárka s morčatama.No kouknu nahoru a on papošek Ara.Moc moc krásnej stál 60 ticík KČ. No jenže teď jsem spatřila něco krásného ( aspoň tedy pro mě) no samozřejmě,že klece.Hned mi padla do okamžitě vysoká klec dvou patrová+přízemí.Určitě víte co myslím má ji například Hryzalka. No byla i hezky barevně sladěná.No prostě hned bych si jí vzala.Ale šlo mi spíš o tu cenu.Podívala jsem se stála 500 což podle mě není moc protože jak jsem obhlídla net stála 600-700.No tak proto teď se vás ptám.Mám jí koupit ale říkám bude stačit pro džungaráka?Ne, napsala jsem to blbě :D pro džungaráka stačit bude, ale neuteče přes mřížky? Nebo bude do ní lepší zlatý křeček?No ptám se..určitě mi napište co nejrychleji zítra jedu totiž do Hradce.Domííík
Toto je ta klec samozřejmě v jiných barvách.Ale jinak 1* opravdu jsem si jí zamilovala :-*

Aktualitky..

13. srpna 2009 v 11:55 | Hlodavec |  Aktuality u křečků
Tak píšu zase po dlouhé době..Takové malé křečí aktualitky..

Křupinka: No takže Křupinka se má dobře.Ani jsem si neuvědomila jak ten čas letí ale ono jí je za 14 dní,rok. No ani nevím proč píšu jí když je to kluk :D Taky dobré,že?Já se k tomu radši ani nevijadřuji protože to moje umění :D Ale jinak teď momentálně spinká a určitě se těší na oslavu kterou dnes pořádám :)

Mikoušek: No tak Mikoušek dneska bude mít oslavu svých narozenin.Koupila jsem pro křečky tyčinky,dropsíky a ještě zrní. Chystám se,že koupím i běhací kouli.Jinak Mikoušek se má skvěle ale dva roky dělají své.Teď momentálně kouká jak píšu,teď zase zašel do domečku.

No takže dnes čekejte články Mikiho oslava nebo spíše zítra? Bye

Zrovna včera dostali Mix.Mocinky jim chutnal.

Dovolená

9. srpna 2009 v 20:06 | Hlodavec |  Webmiss
Mno takže dovolená byla i docela dobrá..Proč docela no protože bych žít u moře nemohla.Byl to furt stejný stareotip jenom moře pláž atd :) Jezdili sme na výlet to jo :) Ale hic jak v pr*deli takže taky to nebylo,ono. Asi mi prostě vyhovují čechy. No ale jinak se mi u moře líbilo.Jezdili jsme do Omiše tam procházet starými uličkami,mno to bylo žůžo.No něco bylo dobré něco ne,takže půl na půl.Dost už ale dovolené. Viděla jsem na blogu,že k žádným roztržkám nedošlo takže v poho.Fotky budou asi za týden.Jinak já už ani nevím co bych vám psala,jen u nás totiž návštěva.Jen,že v příštím článků čekejte:

*Aktuality o křečkách
*Slavení
*Fotky
*a mnoho dalšího

Vaše Domíík


Mikiho koupeniny!

7. srpna 2009 v 9:11 | Hlodavec |  Aktuality u křečků
Jojo,jsou to témeř dva roky co jsem si koupila Mikiho.Strašně rychle to uteklo... Vím,že teď jsou mu dva roky takže myslím,že touto dobou už asi příští rok nebude na světe. Protože tři roky jsou na džungaráka moc.Ale co mi zbývá jen doufám a snad tu mezi námi budu i příští rok... Jinak Miki je jedinečný křeček.Je snad vším jedinečný a zajímavý.No je baculatý a má dlouhé tělo...Působí to jako tlustý,dlouhý váleček.

Mikiho jsem si přivezla jako holku.Chtěla jsem aby měl s Ferdou mláďátka. Ale boužel je to klouček.Miki si toho také hodně zažil. Když teď celý jeho živůtek zhrnu vlastně ho měl celkem pestrý. Vždyť on přežil jednu rvačku,žil dlouho ve stejném obydlís Ferdou,utíkal. No prostě myslím si,že se u mě nenudí. Ale až na to,že už je teď starý tak je i méně aktivní a už to není jako dřív.Jenže už stím musíme počítat. Miki má rád skoro všechno ale u něj jasně vedou dropsi.Miki je dropsíkový král. Nindy žádný můj křeček nežral španátový drospy a Miki ten by se o ně utlouc.Miki prostě ty dropsi žere :D Jinak už ani nevím co bych tak o jeho životku stručně napsala. Protože kdybych měla psát o celém jeho životě asi by se to do jednoho článků nevešlo.Snad jenom tohle..Určitě budeme slavit udělám dort i pro Křupku. Samozřejmě,že jim přichystám i něco jiného. Mikimu asi udělám dort dropsový. Určitě všechno zdokumentuji a ráda dám na blog. CC.11.8. Snad? Jinak Miki? Ještě něco,MÁM TĚ STRAŠNĚ RÁDA A NECHCI TĚ ZTRATIT= JSTE MOJI ZLATA SPOLU S KŘUPKOU. Jinak ahoj...=)