Září 2009

Kolotoč

20. září 2009 v 10:37 | Hlodavec |  Bydlení
KOLOTOČ:

V mnoha předem zařízených obydlích pro křečíky najdete také kolotoč.Ten má své klady i zápory.Díky běhání v kolotoči má zvíře dostatek pohybu,na druhé straně se však často stává,že se z "joggingu" v kolotoči stane nutkavá činnost.Pokud váš křečík běhá v kolotoči dlouhé hodiny,nenechávejte kolotoč v teráriu trvale.Předejdete tak tomu,že se zvíře samo vyčerpá.Chcete-li svému křečíkovi kopit kolotoč,vyberte mu pokud možno uzavřený typ.V otevřeném kolotoči s příčkami se totiž může zvíře skřípnout,především pokud jej používá více křečíků najednou.Křečíci jsou schopni uběhnout velké vzdálenosti.V přírodě se velmi čile pohybují a při hledání potravy se pravidelně vzdalují i několik set metrů od svého obydlí.Jeden šikovný otec připojil kolotoč křečíka své dcery na ciklistický tachometr a zjistil,že křečík uběhne denně 4-9 km! Křečík běhal v kolotoči denně 2-5 hod. a dosahoval průměrně rychlosti 1,5-1,8km/hod.


KOPÍROVAT POUZE ZE ZDROJEM.ZDROJ JE MOJE IKONKA!

Pozor!

16. září 2009 v 13:26 | Hlodavec |  Testy
ANO! POZOR POZOR! KONEC LEGRACE!
LS bylo napadeno. Asi se jedná o nějaký nelegální program na hesla. Pozor ! Chrante si blogy. Opravdu. Tady končí pohoda. Pokud se mi sem někdo dostane, tak je konec, znova sem nic nepřidám. Prosím pomozte lovelysims aby fungoval dál !! Já ( Lucci), Gubi10 a asi 10 lidí vymýšlímě plán. Bohužel zatím nic. Takže.. POZOR! Nevím jak se máme chránit, aby blogy přežili ! Vyhlásila se válka ! Náhlášeno generálům (adminům) a válka začíná ! Válka roku !!

...Podobným řečičkách tohoto typu něvěřím..ale stalo se to mojí kámošce takže já jdu zabezpečovat blog všechny články no já nevím co udělám! Ale každopádně něco jo protože strach mám o blog..VÍM ŽE TO NENÍ KEC ANI STRANDA!..VĚŘTE NEBO NE..

Špatná motorika Mikiho

14. září 2009 v 16:32 | Hlodavec |  Aktuality u křečků
Ahoj,tak se přece jen ozývám.No ozývám se ale ne moc z dobrou zprávou.Můžu to říci narovinu MIKI TU S NÁMI DLOUHO NEBUDE.Ano,ano chce se mi brečet...

Tak poslední dobou Miki když jde tak padá na záda.Nedokáže jít jedno kolo v akváriu bez toho aby nepadl.A tohle Křupka nedělá ani zdravý křeček.Na netu jsem si přečetla něco o motorice křečků a dočetla se.Že tedy jo,tohle zdravý křeček nedělá.Nejspíš má Miki něco ze zádama.Neměl to to si musel teď,ale co zajdu k vetelinářce.Stejně mu nepomůže!Když tohle píšu je mi na zvracení a brečení.Proč zrovna mě? Ale má na to věk,JÁ TO STEJNAK NEPŘEŽIJU BEZ NĚJ! Promiňte...Ahoj..

11. září 2009 v 21:08 | Hlodavec |  Aktuality
Tak tak je tu zpátky vaše Domča.Zase nějaké chyby internetu ale znáte to na maloměstě se to občas stává..Koukám,že vám tu nic nechybělo měly jste tu svojí oblíbenou Bellču z hryz.cz takže určitě v pohodě.Bude určitě všechno při starém ale články trošku pozměním...

Budou dva články v tejdnu (pracovní dny) a jeden či dva o víkendu.První článek bude vždy v úterý a ve čtvrtek či pátek.Jinak já už asi půjdu ještě tu musím něco pro vás přiravit..
Jinak ozvu se tak ve středu totiž v úterý slavím narozky :)

Menší omluva

10. září 2009 v 16:42 | Bella |  Aktuality
omlouvám se,že jsem nenapsala,jak jsem slíbila..ale nebyl vůbec čas,snad to chápete;)Navíc mi Domča napsala že už jim net jde,tak jsem myslela že už se o to postará;)

No nic,jdu vám připravit nějaké články,a zatím se mějte:)

PS:na hryz.blog.cz určitě taky něco co nevidět přibyde;)

MÍSTO DOMČI BELLA NA PÁR DNÍ;)

7. září 2009 v 20:57 | Bella |  Webmiss
Ahoj,Zdraví vás Bellča(hryz.blog.cz).
a proč ne Domča?Ju,to je jednoduché..Domče ted nefunguje net a tak mi zavolala(bylo to dost těžké jelikož neměla kredit tk sem musela dycky zavolat já jí:D),dala mi heslo a do té doby na blog budu psát já;)
Víc toho dnes nestihnu,zítra určitě napíšu,zatím se mějte hezky:)
btw: neni ta animka kůl? :D

Seznam mích dosavadních dessů

6. září 2009 v 7:45 | Hlodavec |  Testy
Tak tady je asi seznam mích dosavadních dessů..Je vidět,že se hned lepší a to kvůli Bellče..Jinak nejsou tak zřejmě všechny protože sem nenašla.A jeden mi semka dát nejde :( Je jich celkem málo ...

Určitě koukáte a vidíte nový desing.Ano,ano je tu nový desing.Je to hnědý podzimný desing..Belle se moc povedl..myslím,že je zatím nejhezčí co tu zatím byl!Ale to vidíte samy..Zato patří Bellče veliké poděkování (ale už jsem jí stejně děkovala na icq :D)..to je jedno.No a taky tu je nová klikačka taky od Bellči.Je to první klikačka na tomhle blogu..A ještě takhle hezká!Njn,určitě pište do komentů jak se vám desing a klikačka líbí..a já myslím,že hodně!

Křupčin útěk

5. září 2009 v 10:30 | Hlodavec |  Aktuality u křečků
Hoy,tak tu máme na programováno Křupčin útěk po třetí :D No šla jsem jako obyčejně krmit křečky a Křupina nikde celé zabezpečování bylo posunuto.Všechny krabičky atd jsem prohledala ..fakt tak jsem si řekla,že jí už nenajdu.V tu chvíli mi to prolétlo hlavou protože děláme novou kuchyň,tím pádem jjsou nepřetržitě otevřený dvěře furt něco stěhujeme.Takže jsem zahájila pátrací akci všechny skříně jsem odhalila všechny..dokonce jsem už i připravila takovou malou pastička..tam vleze a už nevyleze.No hledala jí po celém baráku asi dvě hodiny ,boužel bezvýsledeně.Zavřela jsem dveře od pokoje a šla jsem ven.Řekla jsem mamce ať semtam pozoruje můj pokoj.No a tak jsem si chtěla obut botu a v tom něco strašně zapískalo..strašně jsem lekla..takže jsem rychle vyndala nohu a co to bylo?No Křupina byla v mojí botě v botníku..a tu už podruhé!Prostě se jí toto místo líbí :) Já nvm co napsat nějak mi docházej nápady na články..to bude asi tou školou :D tak se mějte já určo zase napíšu..

Hrůůza

1. září 2009 v 12:50 | Hlodavec |  Webmiss
No takže jsem před chvílí přišla ze školy (byla jsem se ještě cournout po náměstí,s holkama) a a přišla jsem abych se s váma podělila o rozvrh a o tu informaci,že času moc nebude..Sice rozvrh mám dobrej narozdíl třeba od Bellči ale stejnak se mi to nelíbí :D

Potom nám uča nadiktovala rozvrh a co si máme vzít.Jsme potom šli si vybrat skřínku ... snažila jsem rychle zabrat ty lepší no a povedlo se :) jsem si vybrala poslední na pravo,ani nevím proč se mi zdá nejlepší :) Potom zase nějakej veřejnej výstup,bla bla a potom dom..no..


Tabulka mi sem néééjde dát..

PO: ČJ,M,AJ,TV,TV,D,PČ

UT: M,PŘ,JČ,INF,Z

ST:M,VKO,F,D,AJ

CT:M,AJ,Z,TV,ČJ,HV,DV,

PA:PŘ,ČJ,VV,ČJ,VKO

Vysvětlivky:

Inf - Informatika
VKO - Občanka
DV- Dramaťák

Myslím si,že ostaní chápete.. Jinak já letím s holkama ven..mám asííík hodně chyb pišu na nootbuku a neba mě to opravovat :D