Listopad 2009

Křupina je zase celá do běla

29. listopadu 2009 v 9:40 | Hlodavec |  Aktuality u křečků
Jojo,je to tak.Křupina je zase celá do běla.To víte jak přijde trošku zima a ochladí se tak Křupka už je bílá.Je bílá přibližně do března.Poslední týden sice už byla na nějakých místech bílá ale včera jdu krmit a Křupka je bílá celá jako snížek.Mě se tak líbí více.. no je to nazvyk!Ale hlavně když už je třeba tak leden tak si říkám : " Ať už je sakra,zase šedá" ! Nevím vzhled se mi okouká.
Křupka z minulého roku!Ale jak říkám je jako snížek.Achjo tehdy žil ještě Mikoušek.Snad i Ferda proč nejde vrátiti čas? :( Já musím končit chtěla jsem jen oznámit,že se máme moc skvěle.A,že Křupina je sněžka.

Diplomky za bleskajdu č.6

22. listopadu 2009 v 14:43 | Hlodavec |  Diplomy
Tááák,jsme tu jenom na skok.Máte tu diplomky,lidičky.No nejsou zase tak hezký jak si myslíte.Já neumím moc graficky vytvářet.Ale zase nejsou nejhorší.Měla jsem volných patnáct minut na PC takže jsem každému udělala svůj toho si važte..jinak, já totiž čas nemám no koukněte.Ale odpověďi nebyli vždy správné!Jinak obrázky jsou staženy z blogu: www.mummye.blog.cz
(Prostě od mého zlatého SBčka Mummye)..


Chci ještě dalšího křečka?

18. listopadu 2009 v 18:33 | Hlodavec |  Webmiss
Chci ještě dalšího toť otázka...no koukněte sami :)

Blog má dva roky...

7. listopadu 2009 v 15:17 | Hlodavec |  Aktuality
Jojo,je to téměř neuvěřitelné ale blog mám dva roky.Vzpomínám na začátky z Hryzalkou,Ráďou,Terkou.. a dalších skvělých lidiček a připadá mi,že se to stalo teprve včera a ono dva roky....Za ty dva roky se stalo mnoho událostí,vystřídala jsem mnoho křečků,..Téměř všichni křečci co jsem od těch dvou let měla zemřeli...nedivím se tomu protože křeček džungarský se moc roků nedožije.Vzpomínám jenom na to jak přes dvouma měsícem umřel Miki,můj druhý křeček,a křeček který byl když se blog založil.Ale konec truchlení život jde dál a mě se nechce vzpomínat na minulost. Nechci oslavu moc zveličovat snad jen jedna bleskovka a konec.Původně jsem ani o narozeninách psát nechtěla (nevím proč,teďka mě poslední dobou opouští chuť psát cokoliv),no ale přišlo mi hrozně nespravedlivé aby o tom kámoši z blogu nevěděli,hlavně moji oblíbení SBčka.

Tak snad jen:(nepřijde mi to jako básnička ale moje skládací umění..no...hlavně žádnou kritiku slova "hnůj" "fůj" a podobně nenávidím a proto blokuji!

AŤ JE TU BLOG DLOUHO S NÁMI,
ŠPATNÁ MINULOST JE ZA NÁMI,
TEĎ UŽ BUDE JENOM KVÉST,
A PROTO MU MUSÍME CHVÁLU SNÉST.


1.Kolik se dožívá křeček džungarský let?
2.Můžou se křečci koupat?
3.Jsou dlouhosrstí křečci,náchylnější k nemocem?
4.Kolik mají v průměru křečci mladých?